Кількість втрат противника має перерости в якість: в УКМЦ озвучили пропозиції щодо плану перемоги України

Кількість втрат противника має перерости в якість: в УКМЦ озвучили пропозиції щодо плану перемоги України

18 жовтня у прес-центрі Українського кризового медіа-центру відбулася презентація доповіді-прогнозу “Військовий план перемоги України. Коли Україна повністю звільнить захоплені території?” Співорганізаторами заходу виступили Міжнародна спілка “Інститут національної політики” та БФ “Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії”.

Наталія Целовальніченко, голова правління БФ “Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії”, правозахисник, к. ю. н., адвокат, відкрила обговорення, зазначивши, що презентується важлива доповідь, яка може бути помічна для формування воєнної стратегії перемоги України та руйнування Росії як терористичної імперії, яка загрожує всьому світові.

Борис Стомахін, письменник, в’язень совісті, лідер російської опозиції, напівжартома наголосив: “мертві орки – паливо війни”. Згідно даних українського Генштабу, утилізовано вже понад 66 тисяч живої сили агресора, і ця утилізація триває.

“Путінська мобілізація лише сприяє продовженню утилізації. Що ми спостерігаємо протягом цих восьми місяців? Україна заслонила собою всю Європу і цивілізований світ від московської орди. Але Захід мав би давати зброю швидше і у більших обсягах. Вчора була атака дронів, і Зеленський сказав, що Україна має лише 10% від необхідної ППО. Втім Україна наразі – найсильніший лідер цивілізованого світу, сама історія поставила її на цю позицію. Триває екзистенційна боротьба між добром і злом. Зло – це союз тираній – Росія, Іран, КНДР, Китай, який підтримує це все у смисловому форматі”, – окреслив Борис Стомахін.
Boris Stomahin

Російський дисидент наголосив: ця війна священна та національно-визвольна, вона триває не перший рік і не перше століття. “Неодноразово з 1654 вони тут здійснюють геноцид. Так просто це закінчитися не може – тільки перемогою України і розгромом московської орди. Досягнення обмежених задач, як-то відвоювання своїх територій – призведе до того, що жертви були марні. За деякий час Росія відновиться і знову посуне в наступ. Ціллю України має бути не відвоювання в кордонах 1991, а розгром московської орди, яка не є федерацією, а імперією. Вона має бути знищена остаточно і назавжди”, – закликав колишній політв’язень Кремля.

Юрій Шуліпа, правник, політичний експерт, Директор Міжнародної спілки “Інститут національної політики”, відкрив презентацію своїх пропозицій перемоги України з простої тези: її запорукою стане скорочення чисельності загарбників та їх колаборантів, що й дозволить звільнити території України.

“На базі Рамштайн вже котру зустріч поспіль формується план руйнування Російської імперії. Мій план – не про стратегічні кроки. Його критерій лише один – скорочення чисельності загарбників. Генеральний штаб ЗСУ щоденно звітує про знищених загарбників. За моєю оцінкою, максимальна чисельність загарбників та колаборантів, яких треба знищити після 24 лютого – 200 тисяч осіб. Коли число знищених окупантів наблизилося до 50 тисяч, почалося звільнення окупованих територій, після чого російський фюрер оголосив “часткову мобілізацію”. А от після знищення 200 тисяч агресор втратить можливість утримувати всі окуповані тер, враховуючи Крим і Севастополь”, – висловився Юрій Шуліпа.

Експерт сформулював стратегічну формулу перемоги: чим більше втрат понесуть Збройні сили РФ, тим сильнішим буде розкол між Путіним та оточенням, тим швидше він своїм же оточенням буде знищений. На бачення Шуліпи, російська імперіалістична війна перетече у внутрішньоросійську війну, і в процесі цього у Кремлі буде прийнято мовчазне рішення про відмову від окупованих територіях – як це вже поступово відбувається, тільки у більших масштабах.

Оригінал статті - на сайті Українського кризового медіа-центру: https://uacrisis.org/uk/kilkist-vtrat-protyvnyka-maye-pererosty-v-yakist-v-ukmts-ozvuchyly-propozytsiyi-shhodo-planu-peremogy-ukrayiny?__cf_chl_tk=x02EQ5tky4Je0X7f8gZ2LR.K4LgmSYBeV3UhJuD_62k-1666711401-0-gaNycGzNCb0&fbclid=IwAR0peqtneQdUnhkQxPh_r23SQI-j8QO0yPYDutXY0XsSuMAUcEZmJBoVYK4